Hakkımızda

sexshop

Türkiye'ye 1993 senesinde cinsel fantezi oyuncaklarını ilk defa getiren ve o günden bugüne halen sektörün lideri konumunda olan, tüm Türkiye'deki erotik içerikli mağazalara ürün tedarik eden firmamız, distribütörlükleri, ithalatları, kendi markaları ve iç piyasa ürünleri ile onlarca kategori altında kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir.

Hepsiseksi.com olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi, perakende ürün satışı yaparak, siz tüketicilerin güven ve kalite ortamında istediği ürüne gönül rahatlığı ile ulaşmasını amaçlamaktadır. Yurt dışı ile sürekli irtibatta olan, yenilikleri ve sektörü derinlemesine takip eden, konusunda son derece tecrübeli personeli ile size, özelinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri önerebilir, ürünler hakkında size teknik bilgileri son derece rahat ve açıklıkla aktarabilirler.

Tükiye'de bu güven ortamını yaratmak için çıktığımız bu yolda, ürün hakkında deneyimlerinizi, hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi mutlaka yorumlarda belirtmenizi önemle rica ederiz. Çünkü bu sayede farklı veya benzer ihtiyaçları olan diğer tüketicilere bilinç katabilir ve onların da doğru ürüne doğru adresten ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yapacağınız her yorumda puan kazanabilir ve kazanılan bu puanlarla sonraki alışverişlerinizi indirimli yapabilirsiniz.

İletişim sayfamızdan veya canlı destek bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Etiketler: erotik shop, seks shop, sex shop, erotik market.