Hakkımızda

sexshop

Türkiye'ye 1993 senesinde cinsel fantezi oyuncaklarını ilk defa getiren ve o günden bugüne halen sektörün lideri konumunda olan, tüm Türkiye'deki erotik içerikli mağazalara ürün tedarik eden firmamız, distribütörlükleri, ithalatları, kendi markaları ve iç piyasa ürünleri ile onlarca kategori altında kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir.

Hepsiseksi.com olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi, perakende ürün satışı yaparak, siz tüketicilerin güven ve kalite ortamında istediği ürüne gönül rahatlığı ile ulaşmasını amaçlamaktadır. Yurt dışı ile sürekli irtibatta olan, yenilikleri ve sektörü derinlemesine takip eden, konusunda son derece tecrübeli personeli ile size, özelinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri önerebilir, ürünler hakkında size teknik bilgileri son derece rahat ve açıklıkla aktarabilirler.

Tükiye'de bu güven ortamını yaratmak için çıktığımız bu yolda, ürün hakkında deneyimlerinizi, hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi mutlaka yorumlarda belirtmenizi önemle rica ederiz. Çünkü bu sayede farklı veya benzer ihtiyaçları olan diğer tüketicilere bilinç katabilir ve onların da doğru ürüne doğru adresten ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yapacağınız her yorumda puan kazanabilir ve kazanılan bu puanlarla sonraki alışverişlerinizi indirimli yapabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde farklı sayfalarda gezinirken belli olmayan süre ve sayfalarda süpriz indirim kodlarına ulaşabilirsiniz. Bu indirim kodlarını kullanarak istediğiniz ürünlere indirimlerle sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitenizde mümkün olduğunca sayfa gezmek ve ürün incelemektir.

Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı inceleyebilir veya İletişim sayfamızdan veya canlı destek bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

1993 yılında Türkiye'ye ilk defa seks oyuncakları ithalatını başlatan ve böylece Türkiye'de erotik ürünler sektörünün kurulmasına öncülük eden firma olarak tüm Türkiye'deki erotik ürün satan sex shop ve internet sitelerine 1000m2 depomuzdan 1000'in üzerine ürün çeşidi ile kurulduğumuz günden bugüne 500'ün üzerinde bayiye seks oyuncakları ve cinsel sağlık ürünleri tedarik ediyoruz. Asya'nın en büyük seks oyuncakları üreticisi konumunda olan üreticinin 20 yıldan uzun süredir, ve her sene farklı kategorilerde ödül alan Avrupa'nın en kaliteli cinsel sağlık ürünlerinin üretici firmasının 2010 yılından beri tek yetkili distribütörü olarak hizmet vermektedir. Perakende sektörününde yaşanan güven problemlerini gidermek ve son kullanıcıya güven içinde seks oyuncakları satın alabilmesi için perakende satış sitemiz Hepsiseksi.com sitesini kurarak satışa başlamıştır. Çin, Hong Kong, İngiltere, Almanya, Hollanda, Dubai vb. bunun gibi cinsel fantezi ürünlerini ve cinsel sağlık ürünlerini içeren tüm dünyada gerçekleştirilen uluslararası fuarlara katılan ürün sorumlusu personellerimiz Türkiye'de sektöre hakim, donanımlı ve bilgilidirler. Bu sebeple en çok tercih edilen seks oyuncaklarını bulabileceğiniz seks shop sitemizde ihtiyaç duyduğunuz cinsel fantezi ürününe kolay ulaşmanıza imkan verir. Seks oyuncakları Türkiye'de çok satılmadığı düşünülse de aksine ciddi bir kullanıcı kitlesine sahiptir ve bu kitle giderek artmaktadır. Geçmişten gelen bilgi birikimlerimiz ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağımız bu projemizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Sex Shop sitemizden güvenle satın alabileceğiniz ürünler: anal sprey, anal krem, anal kayganlaştırıcı, anal daraltıcı krem, anal beyazlatıcı krem, anal vibratör, anal dildo, anal oyuncak, anal tıkaç, anal plug, anal toplar, ipli anal top, anal toplar, geciktirici sprey, geciktirici krem, cinsel performans kremi, cinsel performans spreyi, penis büyütücü krem, penis büyütücü sprey, xxl krem, xxl sprey, penis kremi, penis spreyi, ereksiyon spreyi, ereksiyon kremi, afrodizyak damla, bayan damla, spanish fly damla, azdırıcı damla, vajina kremi, vajina spreyi, vajina daraltıcı sprey, vajina daraltıcı krem, orgazm kremi, orgazm spreyi, vajina beyazlatıcı krem, vajina hassaslaştırıcı krem, kayganlaştırıcı krem, çilek aromalı kayganlaştırıcı krem, çikolata aromalı kayganlaştırıcı krem, aromalı kayganlaştırıcı krem, aromalı masaj yağı, erotik masaj yağı, seks masaj yağı, oral seks kremi, oral seks jeli, feromon parfüm, azdırıcı parfüm, seks parfümü, prezervatif, geciktiricili prezervatif, vajina egzersiz aletleri, kegel topları, vajinismus kas egzersizi, penis pompası, penis büyütücü pompa, penis geliştirici pompa, penis vakum pompası, penis büyütücü, penis büyütücü,


Etiketler:erotik shop, seks shop, erotik market.